ЖИТЕЛІ СІЛ І ДАЧНИКИ ОБЛАСТІ ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ДИКИХ ТВАРИН

Як людям захистити свої городи і не стати браконьєрами?

Останнім часом жителі сіл, дачних та садових товариств Житомирщини потерпають від диких тварин, кількість яких значно збільшилася. Лосі, козулі, кабани, зайці забігають у села та дачні кооперативи в пошуках їжі, а вовки та лиси частіше нападають на домашніх тварин та поширюють небезпечні хвороби, в тому числі смертельні. Така ситуація склалася угромадахУкраїни, де немає активних бойових дій і де тварини почуваються у безпеці. Впливають і такі чинники, як заборона полювання, зменшення кількості випадків браконьєрства, введення комендантської години та інші. Вовків та лисиць стало більше на 40 відсотків, а копитних тварин побільшало відсотків на 10.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 709 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира