КОМУ І ЯК РАХУЮТЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКІ ПЕНСІЇ?

«Чоловік має групу інвалідності, пов’язану з аварією на ЧАЕС.

У нього мінімальна чорнобильська пенсія. Ви вже писали про те, що законодавці, порушуючи Конституцію, змінили законодавство так, як їм хотілось.

 

І наче б то втрутився Конституційний Суд. І що? Все залишається? І взагалі з чорнобильськими пенсіями багато чого накрутили. Будь ласка, розкажіть, що "чорнобильцям" гарантує закон. З повагою – І. М. Семенюк, м. Коростень».

Справді, зміни в пенсійному законодавстві відбуваються постійно. От і цього року розміри пенсій для багатьох "чорнобильців" змінилися. Передусім мова йде про осіб, які мають групу інвалідності, пов’язану з аварією на ЧАЕС. Саме для них законотворці передбачили найбільше пільг. А от для тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії або жив чи працював у зоні відчуженнячи був евакуйований і не отримав групу інвалідності, пенсійну виплату призначають на загальних підставах (єдина можлива пільга для них – зниження пенсійного віку).

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 640 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира