ЧИ ЗБІЛЬШАТЬСЯ ПЕНСІЇ У НАЙБЛИЖЧОМУ МАЙБУТНЬОМУ?

Рівень пенсійного забезпечення – один з найголовніших показників благополуччя країни.

От за кордоном у середньому пенсіонери отримують виплати, розмір яких становить трохи більше ніж 50% їхнього звичного заробітку.

В Австрії, наприклад, співвідношення пенсії до звичної зарплати (його називають коефіцієнтом заміщення) – більш як 70%. А найкраща ситуація в Греції та Іспанії (80%). А в Україні? Зараз на пенсії у середньому українець може отримувати менше ніж 30% від своєї зарплати. Це, на жаль, критично низький показник (менше, ніж передбачено стандартами Міжнародної організації праці: вважається, що в такій країні пенсіонери перебувають за межею бідності...).

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 702 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира