НА ЖИТОМИРЩИНІ 77 ЖІНОК ОТРИМАЛИ ПОЧЕСНІ НАГОРОДИ ТА ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив нагрудні знаки та посвідчення 77 жінкам Житомирщини,

яких цьогоріч відзначили почесним званням «Мати-героїня», повідомляє пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації.

«Загалом це 77 жінок, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених», - йдеться в повідомленні.

Відповідно до Указу Президента України, у 2024 році почесне звання України «Мати-героїня» отримали 10 жительок Бердичівського району, 27 жительок Житомирського району, 14 жительок Звягельського району та 26 жительок Коростенського району. З-поміж 77 нагороджених жінок — четверо житомирянок.

Кожна жінка отримала одноразову допомогу в сумі 30280 грн. Загалом у Житомирській області з 2010 року таке звання присвоїли 11202 жінкам.

Мальвіна Косовська, мати п’ятьох дітей, розповідає, що своїх дітей виховує з любов’ю та теплом: «Діти для мене – найбільше щастя. Ми виховуємо 4 сини та 1 доньку. У вихованні дітей мені завжди допомагав чоловік. Він пішов добровольцем на фронт. І зараз у госпіталі, поранений після бою. Але тут діти стали моєю підтримкою. Ми разом провідуємо батька в лікарні. І вони не дають мені плакати, бо є моєю опорою, моїм промінчиком сонця».

Віталій Бунечко привітав жінок і наголосив, що бути берегинею великої родини - це почесна та надзвичайно відповідальна місія, адже виростити та виховати п’ятеро і більше дітей зовсім не просто. Особливо в наш час. Почесне звання - це символічне визнання їхньої щоденної праці - виховання нових громадян, які стануть частиною майбутнього української нації.

«Дорогі матері! Бажаємо ще довгі роки радувати своєю турботою, дарувати мудрі поради і залишатися найнадійнішим тилом», - зазначив очільник ОВА.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 359 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира