ЯК ВИПУСКНИКАМ ПОДОЛАТИ СТРАХ І УСПІШНО ЗДАТИ ТЕСТ?

Дуже скоро випускники шкіл мають здавати НМТ (національний мультипредметний тест), і чим ближче до іспитів, тим сильніше хвилювання дітей і батьків.

Але чимало випускників відчувають не тільки хвилювання, а й справжній страх, пригніченість, нервозність та навіть паніку.

Декого засмучує відчуття провини: а якщо я не виправдаю сподівань батьків та рідних? Все це дуже серйозно впливає на психіку підлітків та може звести нанівець всі зусилля, які були витрачені на підготовку до іспитів. Що робити? Як подолати страх і пройти іспити з максимальною віддачею? Про це розповіла житомирська психологиня Наталія Сідорьонок.

Нервуватисячерез іспит - нормально, але...

- Екзаменаційна тривожність виникає не тільки у випускників, а й у дорослих перед будь-яким серйозним іспитом у житті. Люди відчувають нервозність, перевтому, пригніченість і навіть паніку. А це призводить до погіршення фізичного стану - втоми, порушення сну, напруженням'язів тощо. Людина постійно нервується, і чим ближче до іспитів, тим гірше почувається. Для того, щоб здати екзамени якнайкраще, потрібно розуміти свій стан і зробити все, щоб якомога пом'якшити негативні симптоми.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 346 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира