КРИВАВИЙ БІЙ ЧУКЧІ ПІД СЕЛОМ СТАВИЩЕ

Мало кому відомо, що образ чукчі як тупуватого, не обтяженого інтелектом простачка потрапив в анекдоти не просто так.

З анекдотами справжні чукчі не мають нічого спільного. Насправді це войовничі і дуже недурні люди.

А анекдоти про тупих чукч стали складати в росії від безсилля: кілька століть цей маленький північний народ так і не був підкорений царською росією. Територія Чукотки увійшла, звичайно, до складу імперії, але сам народ так і не скорився російському імператору, пішовши до нього лише у формальне підданство.

До XVII століття чукчі були грозою всієї Півночі. Воювали вони нітрохи не гірше японських самураїв і з тією ж запеклістю і вправністю. Була у чукчів і військова спецпідготовка, і психологію воїнів вони виробляли з дитинства. Історичний факт: один із полководців Чингісхана (до речі, який не програв жодної битви), Субудай, був чукчею за національністю. Саме Субудай легко розбив у 1223 році російські дружини на річці Калці. Серед особистої охорони Чингісхана була й тисяча воїнів-чукчів.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 384 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира