СТАЖУ БАГАТО, А ПЕНСІЯ МАЛЕНЬКА...

«Коли виходив на пенсію, потрібно було 25 років стажу.

Та у мене все одно 55 років безперервного робочого стажу з 1967 року. Чому ж мені зараз не доплачують до пенсії за мій понаднормовий безперервний стаж?

А от сусід, котрий все життя був на заробітках, має однакову зі мною пенсію. Виходить, я даремно все життя працював і перераховував внески до Пенсійного фонду? С. І. Дубограй, м. Коростень».

Спочатку нагадаємо, як здійснюється доплата за понаднормовий стаж. За кожен рік стажу, відпрацьований чоловіками понад 25 років та жінками понад 20 років, пенсія збільшується на 1% від основного розміру пенсії, але не більше ніж на 1% від прожиткового мінімуму. Це стосується тих, хто пішов на пенсію до жовтня 2011 року. А тим, хто пішов на пенсію пізніше, доплата за перероблені роки здійснюється за кожен рік відпрацьований понад 35 років чоловіками та 30 років жінками.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 498 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира