ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ВІДВІДАЛА ЖИТОМИРЩИНУ ТА ЗУСТРІЛАСЯ З ПРИЙОМНОЮ РОДИНОЮ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ДОНЕЧЧИНИ

Перша леді України Олена Зеленська в ході робочої поїздки на Житомирщину зустрілася з родиною Мельників із сімома прийомними дітьми, яка нещодавно заселилася в новозбудований дім.

Для Мельників мати своє житло було вкрай важливо. Адже батьки з дітьми шукали постійного прихистку ще від початку повномасштабної війни. Тепер родина має великий комфортний будинок. У кожної дитини є своя кімната, а отже, особистий простір для навчання, ігор, відпочинку.

І ось нещодавно господарі та їхні дітки приймали перших гостей: Олену Зеленську та команду її фундації, міністра закордонних справ Естонії Маргуса Цахкна, Посла Естонії в Україні Аннелі Кольк та виконавчого директора Естонського центру з міжнародного розвитку Клена Яратса. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з гостями привітав родину із входинами.

Естонці одними з перших підтримали ініціативу фундації Олени Зеленської «Адреса дитинства» будувати житло для великих прийомних родин, які втратили дім через війну. Завдяки плідній співпраці естонського уряду, Житомирської обласної військової адміністрації та громади міста Житомира ще три великі сім'ї невдовзі отримають нові сучасні будинки - гості пообіцяли дітям та батькам двох дитячих будинків сімейного типу, які евакуювалися на Житомирщину з Херсонської області, що це Різдво вони зможуть зустріти в нових оселях. І як свідчить досвід реалізації спільних проєктів з естонськими партнерами – вони дотримуються свого слова.

“Вдячна Естонії, яка першою вирішила масштабувати проєкт Фундації «Адреса дитинства». Робимо все, щоб до проєкту долучалося більше таких партнерів”, — зазначила Олена Зеленська.

На завершення усі разом – діти, батьки та почесні гості – заклали капсулу пам’яті з побажаннями та дитячими малюнками на місці будівництва нових будинків сімейного типу для великих родин, які покинули свій дім через агресію росії. Колись її відкриють наші нащадки, які будуть жити у вільній та квітучій Україні, та зможуть відчути цю історію особисто.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 361 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира