ВЛАДА ВІЗЬМЕТЬСЯ ЗА СЕКОНДХЕНДИ

Секонд-хенди стали дуже популярними в Україні.

Для багатьох магазини із вживаним одягом стали основним, а для декого і єдиним джерелом поновлення свого гардеробу. Речі там значно дешевші за ті, що продають у бутіках.

А ті, хто ретельно відстежує  графіки поновлення товару у точках продажу секонд-хенду, мають шанс купити майже нову брендову річ за дуже прийнятною ціною. Водночас, на думку голови Податкового комітету ВР нардепа Данила Гетманцева, секонд-хенди – це велетенський простір для приховування податків і відвертого грабунку держави. Одна зі схем, яку широко використовують ділки, що торгують вживаними речами, – фіктивні договори, в яких занижується вартість імпортованого товару.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 350 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира