ХИТРОЩІ НАВКОЛО ПЕНСІЇ

«Пенсія у мене, зізнаюся, чимала.

А тому обмеження, яке було запроваджено під час березневої індексації, мене турбує принципово. Чому з’явилося таке обмеження?

 

В законодавстві відносно цього під час березневої індексації немає нічого. Декілька разів телефонував до пенсійної служби, але з їхніх пояснень так нічого і не зрозумів. Будь ласка, поясніть це питання. До цього питання додаю точні дані про мою пенсійну виплату. З повагою – С. І. Гаркавенко, м. Коростень».

Як бачимо, березнева індексація давно минула, проте запитання щодо неї продовжують надходити до «Ехо». Питання виникають навіть у тих, у кого розмір пенсій вищий за середній.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 348 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира