"ТАТУ, МЕНЕ ВКРАЛИ!"

Коли батьки розуміють, що їхня дитина раптом зникла і вони не знають, де і з ким вона знаходиться, у них починається справжня паніка.

Батьки починають кудись бігти і кудись телефонувати. Але потрібно взяти себе в руки і зателефонувати саме до поліції, щоб одразу розпочалися пошуки дитини.

 

Влітку завжди збільшується кількість подібних звернень.Сини та доньки тікають із дому через сімейні конфлікти, через бажання показати, що вони вже дорослі і самостійні, через жагу до подорожей, а ще можуть заховатися кудись просто для того, щоб подивитися, як поліція та батьки будуть їх шукати. Докладніше про це розповіла Наталія Гончарук - начальниця відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Житомирській області.

- Скільки дітей зникло і скільки було розшукано поліцією цього року?

- Якщо за п'ять місяців минулого року до поліції надійшло 213 повідомлень про зникнення дітей, то цьогороку за той же період - вже 240. Раніше найскладнішим вважався 15-16-річний вік дітей, а тепер вже у 13-14 років діти демонструють свою незалежність і вимагають, щоб батьки визнавали їхні права і потреби. А батьки намагаються довести, що в такому віці дитину ще потрібно контролювати і вона має прислухатися до дорослих. Діти нерідкойдуть із дому, щоб "покарати" батьків. Буває, вони навіть залишають удома свій мобільний телефон, щоб неможливо було з ними зв'язатися, а потім їдуть до Києва чи в іншу областьабо переховуються у друзів. Особливо часто буває, що закохані підлітки тікають із дому до своїх коханих, а батьки навіть не знають, де живе об'єкт кохання. Але ми знаходимо всіх дітей. 98 відсотків утікачів розшукуємо впродовж 24 годин. Хоча бувають випадки, коли шукати доводиться кілька днів і навіть тижнів...

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 391 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира