ЯК ЕЛЕКТРОНАПРУГА ВПЛИВАЄ НА... ГРОШІ?

«Ми живемо у старенькій «хрущовці». Тож і електромережа у нас відповідна.

Розуміючи, що відключень не уникнути, хочеться якось захистити від цього побутові прилади, бо на нові грошей у нас, пенсіонерів, немає.

Порадьте, будь ласка, як їх зберегти у такій ситуації. З повагою – Й. С. Камінський, м. Житомир».

На жаль, в Україні відключення світла стають регулярними (і Житомир не стане винятком). Це справді спричиняє неабиякі незручності. І для побутових приладів це створює небезпеку – можливі стрибки напруги або, навпаки, її падіння. Найбільше ризикують своєю технікою саме жителі старих житлових будинків, наприклад, так званих «хрущовок», де інколи навіть немає індивідуальних щитків у кожній квартирі (а в загальних щитках страшенний безлад). Тож автор листа до редакціїне даремно замислюється над цією проблемою.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 387 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира