ЩО КАЖУТЬ АСТРОЛОГИ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ

Багато екстрасенсів, тарологів та інших віщунів активно діляться власними прогнозами про те, які події чекають на українців у найближчому майбутньому і коли нарешті настане мир у наших містах.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика не є науками, і передбачення не завжди справджуються на 100%. Тому сприймати таку інформацію потрібно лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Відомий астролог Влад Росс вважає, щовійна в Україні закінчиться у травні 2025 року. Він наголосив, що у 2024 році бойові дії триватимуть.

Як розповів Росс, другий саміт миру відбудеться вже в жовтні цього року. На ньому обговорюватимуть припинення війни. "Це все веде до того, що все ж таки мир буде у 2025 році. Не у 2024-му. Мир настане десь навесні 2025 року, в травні", - сказав відомий астролог. Він додав, що головне зараз – пережити липень 2024 року, він буде нелегким, але ключовим.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 376 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира