ЩО ПОЛЕГШУЄ ЖИТТЯ ПЕНСІОНЕРАМ?

«Мій чоловік уже майже рік тяжко хворіє. Сусідка казала, що таким стареньким і хворим, а йому вже за 80, держава щось доплачує до пенсії.

Проконсультуйте, будь ласка, нас щодо цієї доплати. З повагою – С. М. Ковтун, м. Андрушівка».

По-перше, громадяни старше 70 років можуть отримати спеціальну надбавку за віком. Доплата надається, якщо пенсія особи менше 10340,35 грн.

А по-друге, пенсіонери старше 80 років отримують надбавку за віком у розмірі 570 гривень. (Чоловік авторки листа до редакції, звичайно ж, отримує цю надбавку за віком. Однак, як свідчить редакційна пошта, багато пенсіонерів навіть і не знають, що така доплата їм здійснюється, думають, що її чомусь немає, адже одержують таку саму виплату, як і раніше, не більше. Річ у тім, що у багатьох пенсіонерів пенсія маленька – менша, ніж їм виплачують. У таких випадках держава доплачує людині до суми, менше якої платити за законодавством не можна. І коли пенсіонеру доплачують надбавку за віком, йому на таку ж суму зменшують доплату від держави. І він отримує стільки ж, як і раніше).

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 366 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира