ЧОМУ ВОДА МАЄ ПОДОРОЖЧАТИ?

Читачі «Ехо», особливо мешканці невеликих міст області, дуже стурбовані інформацією про те, що послуги водоканалів мають подорожчати, і особливо саме у невеликих містах. Чому?

По-перше, в Україні місцева влада сама встановлює тарифи на воду в населених пунктах із населенням до 100 тисяч осіб та обсягами споживання до 300 тисяч кубометрів на рік. Адже в невеликих містах міська влада стежить за тим, щоб тариф був економічно аргументованим.

У таких містах ситуація особливо критична. Через підвищення зарплат, подорожчання електроенергії, реагентів, ремонтних робіт доводиться піднімати ціни на "комуналку".

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 539 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира