ГОСТРІ ПИТАННЯ ПОЗБАВЛЯЮТЬ СПОКОЮ

Звичайно, мабуть, немає більшого лиха, ніж війна: втрата житла, майна, рідної землі, близьких, після яких в родині назавжди зникає свято...

Але й у побуті дуже часто трапляються негаразди, котрі отруюють життя, роблять його вкрай незручним, позбавляють спокою.

Читачі «Ехо», шукаючи відповіді на такі гострі питання, звертаються до нашої редакції.

ЧОМУ САМЕ В ГОДИНУ ПІК ПІЛЬГОВИКИ ЖИТОМИРА МАЮТЬ ПЛАТИТИ ЗА ПРОЇЗД?

«Рішення влади міста - обмежити в часі безкоштовний проїзд нас, пільговиків, у тролейбусах і трамваях (ми можемо скористатися своїм законним правом лише з 10.00 до 16.00, а решту часу мусимо платити за проїзд). У мене, наприклад, пенсія маленька - 3 тисячі 300 гривень, хоч стажу робочого майже сорок років. Хіба це гроші? Все дорожчає, а пенсія залишається мізерною. Хіба влада вчиняє правильно, порушуючи наші права? Порушуючи закон? С. Ю. Горобчук, м. Житомир».

Справді, ще 28 березня цього року Житомирський міськвиконком прийняв рішення обмежити безоплатний проїзд пенсіонерів за віком та людей з інвалідністю третьої групи з 10 до 16 години.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 397 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира