СОМНОЛОГ: ПРО НОРМАЛЬНИЙ СОН ПІД ЧАС ВІЙНИ БАГАТО ХТО ВЖЕ ЗАБУВ

Третій рік українці не почуваються у безпеці, тому й сон - не сон, а дрімота.

Сьогодні здоровий сон – розкіш. Якось наш організм адаптувався до виття сирен, але на 100% звикнути до ситуації за вікном навряд чи можливо.

Та й «мирні» проблеми зі сном (через хвороби, наприклад) теж ніхто не скасовував. Чому виникають проблеми зі сном? Що таке"кар'єра" хворого на інсомнію? Коли з безсонням можна впоратися самостійно, а в яких випадках потрібен лікар? Про це розповів кандидат медичних наук, сомнолог та ендокринолог Костянтин Зуєв.

Яким має бути здоровий сон

- Через обстріли, повітрянутривогу, роботу ППО багато хто прокидається посеред ночі, потім не може заснути - в результаті почувається розбитим протягом дня.

– Проблема безсоння досить актуальна і в Україні, і у світі. За статистикою, 5% населення страждає на порушення сну. Це захворювання зустрічається так часто, як і цукровий діабет. У сьогоднішніх обставинах виспатися стало ще складніше.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 512 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира