Нирки - терплячий і працелюбний орган.
Вони невтомно виводять із організму шлаки, надлишок солі, зайву рідину. Дуже важливо, щоб нирки працювали без збоїв.
Адже якщо щось трапиться із цими «трудягами», постраждають судини, серце, мозок, суглоби, шкіра — практично всі органи та системи. Як не пропустити запалення нирок? Що робити, якщо на тлі ниркової недуги підвищився тиск? Які продукти погіршують роботу нирок? На ці та інші запитання відповіла лікар-нефролог Оксана Коршевнюк.
Гострий пієлонефрит може маскуватися під ГРВІ або грип
— Почало тягнути поперек, і сімейний лікар після аналізів та УЗД запідозрив загострення хронічного пієлонефриту. Невже його можна перенести непомітно?
— Деколи запалення ниркових лоханок (пієлонефрит) може протікати під маскою вірусної інфекції. Людина вважає, що захворіла на ГРВІ чи грип: підвищилася температура, потягнуло поперек, виникла слабкість, а насправді це був пієлонефрит. Через запалення в нирках з'являються скарги на тягнучі болі в ділянці нирок, прискорене сечовипускання, зменшення кількості виділеної сечі. Також може змінюватись її забарвлення, з'являтися піна, каламуть, слиз.
Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"
Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.
Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".
- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».
- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.