Заммера Житомира розповіла, куди звертатися батькам, у яких вимагають додаток про реєстрацію дитини і не прийняли копії паспортів

У Житомирі не вщухає ажіотаж з приводу отримання додатку №13 про реєстрацію місця проживання дитини, який необхідно надати до навчальних закладів міста, повідомляє zhitomir.info. Люди продовжують займати черги в управлінні ведення реєстру територіальної громади з самого ранку та простоюють у довжелезних чергах. Натомість у міськраді в котре запевняють, що погодили з управлінням освіти, що для підтвердження місця проживання дитини у Житомирі поки що достатньо надати копії паспортів обох батьків, зареєстрованих у Житомирі чи селі Вереси.

13 січня міська рада опублікувала коментар заступниці міського голови Марії Місюрової, в якому вона радить батькам, у разі виникнення проблем, звертатися безпосередньо до департаменту освіти або до неї особисто.

«Інформація стосовно пред’явлення зазначених копій документів доведена до відома керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти. У разі невиконання з боку адміністрацій освітніх закладів зазначених рекомендацій з метою врегулювання даного питання, звертатися в департамент освіти міської ради чи особисто до мене», - зазначила заступниця міського голови.

У подальшому батьки зобов'язані зареєструвати місце проживання своєї дитини (дітей), звернувшись до посадових осіб виконавців послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку), а саме управителя багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу, ОСББ, ПП, ТОВ та ін. або управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 323 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира