У Житомирі почали дезінфікувати громадський транспорт - через коронавірус

З третього березня почали проводити дезінфекцію салонів громадського транспорту Житомира.

Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

За словами мера, розчин, яким почали обробляти салони маршруток і тролейбусів, не містить хлору.Начальник управління транспорту міської ради Костянтин Підпокровний пояснив, що засоби для дезінфекції купуються окремо, а салон рухомого транспорту обробляють дезінфекторами працівники ТТУ та приватні перевізники.

Під час засідання міськвиконкому четвертого березня було зазначено, що дезінфекція проводиться виключно у нічний час.

 

Баннер

Стрічка новин

онлайн

Сейчас 420 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2025. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира