З третього березня почали проводити дезінфекцію салонів громадського транспорту Житомира.
Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин.
За словами мера, розчин, яким почали обробляти салони маршруток і тролейбусів, не містить хлору.Начальник управління транспорту міської ради Костянтин Підпокровний пояснив, що засоби для дезінфекції купуються окремо, а салон рухомого транспорту обробляють дезінфекторами працівники ТТУ та приватні перевізники.
Під час засідання міськвиконкому четвертого березня було зазначено, що дезінфекція проводиться виключно у нічний час.


