Про це 27 березня у коментарі Житомир.info розповів начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» С. Лазарєв.
«Сьогодні важко прогнозувати. Але є плани з середини поточного тижня почати випускати тролейбуси, звісно, спочатку не в повній кількості. Намагатимемося випустити транспорт на Крошню, Корбутівку, центр, а потім – на Богунію і Малікова. Проте казати, що так буде на 100%, зараз не можна. Нині над цим працюють енергетики», – зазначив він . Якщо все буде добре, на маршрут вийде і трамвай, додав очільник КП .


