Медичні заклади Житомирщини отримають сонячні панелі

Медичні заклади Житомирщини у межах спільного проєкту Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства енергетики України та European Commission «Промінь надії» отримають сонячні панелі для забезпечення електроенергією в умовах можливого відключення світла.

Про це під час селекторної наради повідомив Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Загалом, в рамках цієї ініціативи Україна отримала понад 5800 сонячних панелей для медичних закладів. Частина з них буде розподілена для медзакладів нашої області.  

"В умовах частого відключення світла внаслідок терористичних атак росіян  на енергооб'єкти України, медична інфраструктура стає дуже вразливою. Але наші лікарі та їх пацієнти не мають від цього страждати.  Продовжуємо працювати  над оснащенням системи охорони Житомирщини альтернативними джерелами енергії. Вдячний нашим урядовцям та міжнародним партнерам за цю підтримку!", - наголосив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 392 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира