Житомирське райуправління поліції за півроку отримало 35 тисяч звернень, найпоширеніші злочини – крадіжки та шахрайство

Начальник Житомирського районного управління поліції ГУНП в області Петро Міровський 2 липня разом зі своїми колегами  провів брифінг щодо результатів діяльності управління за перше півріччя 2024 року.

Всього за цей час було розглянуто близько 35 тисяч звернень.

«За даний період було у нас скоєно 9 пограбувань і 8 розбійних нападів. Майже по «гарячим» слідам практично всі були розкриті. У нас в даному напрямку робота виконана при повній співпраці з КБ ГУ за підтримки прокуратури. Також у нас було скоєно 5 умисних вбивств на території міста, які розкриті. Два з них: перший, де особа скоїла вбивство, розчленувала і розкидала тіло по парковій зоні. І наступне, те, що у нас було, особа нанесла 50 ножових поранень, також під час застілля, а потім, щоб приховати свій злочин, присипав сміттям. Намагався це сховати, як нещасний випадок. Було розкрито, встановлено осіб по 137 крадіжок майна. Також основну увагу ми приділяємо справам стосовно шахрайства. Розкрито майже кожне третє шахрайство, яке було повідомлено нам. Саме свіже у нас було – це 60 шахрайств, пов'язані з продаванням путівок в літні табори. Та справа, в якій під приводом віддаленої роботи було фасування олівців. Містянин придумав певну шахрайську схему, за якою з відомих нам 90 осіб по всій території України стали ошуканими. І справа, де під приводом допомоги військовослужбовцям: приблизно до пів сотні осіб, але також це те, що нам відомо. Тобто по деяким провадженням у нас ще надходять нові заяви, ми будемо реєструвати, допрацьовувати, можливо цих епізодів буде більше. Також велика проблема по місту – це питання з наркозлочинами. В даному напрямку працює у нас, що кримінальна поліція, що превенція. Майже по всім повідомленням одразу реагуємо, нами були виявлені розкладники і реалізатори», - розповів Петро Міровський.

Працівники поліції прокоментували і ситуації пов’язані з порушенням комендантської години.

«Реагування відбувається на всі виклики. Ми не можемо не відреагувати, тому що у нас є моніторинг, час реагування, і ми, відповідно, повинні вписуватись в цей час, є прописані інструкції, накази і наш функціонал. Тобто, є повідомлення - ми реагуємо. Якість реагування чи швидкість, тут можуть бути питання, тому що навіть якщо одночасно надійшов ряд повідомлень, наряд зайнятий, зрозуміло, його 102 заміняє іншими правоохоронцями, і вони під'їжджають і реагують. Те, що є питання по самій комендантській годині, з патрульною поліцією вже неодноразово їх обговорювали . Вибірково, в основному, п'ятниця-субота проводимо відпрацювання, починаючи з центру, контролю закриття закладів, і далі по місту», - зауважив начальник Житомирського районного управління поліції ГУНП в області.

На даний час є проблеми з кадрами, тому для працівників поліції збільшується кількість нарядів і залишається менше часу на відпочинок.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 539 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира