Дитячу лікарню "Охматдит" було уражено російською крилатою ракетою Х-101

Наявні дані дозволяють однозначно стверджувати, що дитячу лікарню "Охматдит" було уражено за допомогою крилатої ракет повітряного базування Х-101, яка діяла у штатному режимі без впливу засобів ППО та РЕБ.

На це вказують, насамперед, уламки, знайдені на місці події, які належать саме ракеті Х-101. Існує велика кількість відео- і фотоматеріалів, які зафіксували наявність на місці події саме цих уламків.

Всі інші зібрані дані також підтверджують висновок щодо удару по лікарні КР Х-101. Зокрема:

1) характер руйнувань (повністю знищено двоповерховий корпус лікарні, навколишні будівлі мають значні ушкодження) характерний саме для бойової частини Х-101 (400 кг), руйнування в жодному разі не могли бути спричинені ЗРК NASAMS, бойові частини ракет до якої приблизно в 20 разів менш потужні;

2) пропорції, форма та розміри ракети, яка зафіксована на наявних у відкритому доступі відео, повністю відповідають ракеті Х-101, і, навпаки, не характері для ЗКР, у т.ч. до ЗРК NASAMS. Спроби російських пропагандистів порівняти ракету на відео, яка вражає лікарню за кілька сотень метрів, з розмірами будівлі на передньому плані - цинічна і безглузда маніпуляція.

3) траєкторія польоту ракети повністю відповідає характеристикам Х-101 (набір висоти, або "гірка", перед атакою цілі, і атака приблизно під кутом 60 градусів);

4) завдання удару по дитячій лікарні "Охматдит" саме КР авіаційного базування Х-101 зафіксована матеріалами об'єктивного контролю за допомогою радарів. Ми знаємо, з якого літака було запущено ракету, і з якого літака він злетів. І вже зараз можна стверджувати, що рішення про ураження лікарні було прийнято вищим керівництвом рф.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 540 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира