Вживання алкоголю робить людей більш творчими - дослідження

Наукові дослідження американських вчених показали, що піддослідні, рівень алкоголю в крові яких становить 0.75 проміле (що еквівалентно 2 пінтам пива), набагато краще проходять тести з оцінки їх творчих здібностей, повідомляють іноземні ЗМІ. 

Психологи з університету Іллінойс попросили 40 молодих людей розв'язати серію головоломок, відомих як RAT-тести (Remote Associates Test). Такі тести зазвичай використовують у різноманітних телевікторинах.

У порівнянні з групою абсолютно тверезих, учасники досліду, що мали у своїй крові певний вміст алкоголю, вирішували свої завдання швидше і ефективніше. Продуктивність випробовуваних оцінювалася з точки зору контролю уваги - індивідуальні здібності визначалися за вибором того, на що звернути увагу, а що можна проігнорувати.

Вчені повідомили, що алкоголь ніби робив людину більш розслабленою і, тому, її мозок був здатний обробити великі картинки за менший час. Хоча, коли справа стосувалася фізичної реакції, як відомо з тестів з водіння автомобіля, процес був уповільнений.

У підсумку, люди, які перед дослідом вжили незначну кількість алкоголю вирішили на 40% більше завдань, ніж інші і справлялися з кожним завданням, в середньому за 12 секунд, в порівнянні з 15,5 секундами, які були потрібні їхнім тверезим опонентам.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 58 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира