Під Африкою виявлені колосальні запаси води

Під поверхнею посушливих областей Африки розташовані гігантські резервуари води, заявили британські геологи. Вони дійшли висновку, що загальний об'єм води в надрах континенту в сто разів перевищує вміст наземних водоймищ.

Про це повідомляє ІТАР-ТАРС із посиланням на дослідників Британської геологічної ради і Лондонського університетського коледжу.

Учені обгрунтовують свою думку результатами широкого вивчення Африки і картами місць залягання підземних вод. Найбільш значні запаси підземних вод виявлені під Лівією, Алжиром і Чадом.

Цих запасів вистачить, щоб покрити ці території 75-метровою товщею води. Карти залягання опубліковані на сайті Британської геологічної ради.

За наявними даними, в Африці понад 300 млн осіб позбавлені доступу до безпечної питної води. Попит на неї, за оцінкою вчених, швидко зростатиме у зв'язку з збільшенням чисельності населення і потребою в зрошуванні посушливих грунтів.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 55 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира