Діди погнали на дискотеку

З будинку для престарілих у Німеччині після вечері несподівано зникли два дідугани, які ледь-ледь ходили.

Шукаючи їх, перелякана адміністрація перевернула все догори ногами не лише в самому будинку, а й довкола нього, але стариків не знайшла, тому звернулася до поліції. Яким же було здивування, коли обох пристаркуватих друзів знайшли за кілька кілометрів від притулку в сусідньому селищі Вакен, де проходив всесвітній фестиваль рок-музики. Коли втікачів привезли назад, вони скромно зізналися, що "погнали" на дискотеку, бо хотіли "трохи погуляти".

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 125 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира