У ЗООПАРКУ В КЛІТКАХ - ЛЮДИ

До такого нетрадиційного способу додумалися у китайському місті Чунцін.

Відвідувачів місцевого зоопарку садовлять по кілька десятків у величезні металеві клітки на колесах, які перетягуються з місця на місце автотягачами. Саме з цих кліток люди й роздивляються тигрів, левів, гієн та інших хижих звірів, які вільно розгулюють на волі. Запровадивши екстравагантний "клітковий спосіб", адміністрація хотіла насамперед посилити безпеку людей, але мимоволі підкреслила цим їхнє агресивне нутро, про яке нагадує мудра поговірка "Чим більше пізнаєш людей, тим більш тварини до вподоби".

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 56 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира