КІТ ОБОЖНЮЄ ГОРІЛКУ

Кіт Афанасій, який живе в одному із сіл Красноярського краю, так призвичаївся від свого господаря до вживання алкоголю, що без проблем може одним махом випити з миски майже 400 грамів горілки, яку він обожнює більше, ніж м'ясо.

Причому без будь-яких неприємних для себе наслідків і похмільних мук, якою б не була доза оковитої. На відміну від людей, він ніколи не п'яніє - після випивки трохи "поспіває" на своїй котячій мові, потім вмощується у затишному кутку і безпробудно спить не менш як добу. Цікаво, що відколи Афанасій почав систематично випивати, миші в хаті, хліву і на сусідніх обійстях раптово зникли, мов корова язиком злизала.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 97 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира