ЛЮДИ ВИМЕРЛИ ВІД ЛІНІ

Таку несподівану гіпотезу зробили австралійські вчені, проаналізувавши масу відомих науці фактів із життя Homo erectus, тобто виду "людини прямоходячої".

Виявляється, свого часу вона дуже флегматично ставилася до вдосконалення своїх засобів праці, точніше, зовсім не займалася цим питанням, цілими днями байдикуючи біля багаття. Отож, коли поступово почалися ускладнення з добуванням "хліба насущного", наші "прямоходячі" предки виявилися до них неготовими і поступилися "місцем під сонцем" більш енергійним і роботящим конкурентам Homo sapiens.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 123 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира