ЮВІЛЕЙНІ ПРЕЗЕРВАТИВИ

Вони з'явилися в продажу у Грузії під назвою "Aissa" і користуються неабиякою популярністю з тієї причини, що мають статус ювілейних.

Їх масово випустили з нагоди (уявіть собі!) 10-річчя початку російсько-грузинської війни, нагадуючи про те, як у серпні 2008 року почалися запеклі бойові дії у Південній Осетії. А в Болівії барвистими ювілейними презервативами відзначили... 100-річчя Жовтневої революції в Росії. Про що думають ті чоловіки, які їх використовують під час статевого акту, можна собі лише уявити!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 54 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира