Дві тисячі євро за переїзд в Італію

Тим іноземцям, які погодяться переїхати на постійне проживання в Італію, точніше - у невеличке гірське село Бормідо, його мер на повному серйозі пообіцяв матеріальну допомогу у розмірі 2 тисячі євро.

Мало того, він гарантує також житло в місцевому комфортному готелі, де вартість проживання лише 12 з половиною євро на тиждень, тобто півсотні євро на місяць. Така щедрість мера пояснюється тим, що в селі залишилося менше чотирьохсот жителів (багато хто виїхав на заробітки), отож воно ризикує зникнути. На заклик їхати в Бормідо вже відреагували кілька десятків бажаючих із США та інших країн. А ви не бажаєте?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 63 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира