Лотерейний геній

Румунський математичний геній Стефан Мандель розробив унікальний метод вгадування цифр у лотереях.

У чому його суть, ніхто не знає, однак за його допомогою Стефан, скуповуючи максимальну кількість білетів, 14 разів (!) зривав джек-пот не тільки на своїй батьківщині, а й в Ізраїлі, куди переїхав жити, а також в Австралії. Коли до організаторів лотерей дійшло, що цей талант може їх розорити, вони неодноразово міняли правила гри, однак безрезультатно: таємна математична методика все одно спрацьовувала чітко.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 100 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира