Пес-композитор

Неабиякі музичні здібності свого пса Джека його господар шотландець Стенлі виявив випадково: той, почувши по телевізору мелодію, тут же дуже подібно відтворив її скавучанням, а потім "наспівав" свій варіант.

Відтоді у них з "бетховеном" виник творчий тандем: собака вигадує різні мелодії, а Стенлі, який працює музикантом у нічному клубі, записує їх і кладе на ноти. Кілька оригінальних "мелодій" Джека вже навіть встигли отримати відзнаки на конкурсах, отож хазяїн подумує, чи не видати авторський диск свого талановитого песика.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 80 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира