«Ловись, рибко, на флейту!»

Такий дивний, але результативний спосіб ловити рибу практикує заядлий словацький рибак Петер Новак – він приманює її з берега грою на флейті.

«Концертний репертуар» Петера солідний – від класичної музики до сучасної естрадної, причому найкраще, за його словами», рибні «меломани» реагують на спокійні мелодії: щоб заманити їх, достатньо кількох хвилин солодкого співу флейти. Цікаво, що цей музичний інструмент допомагає також знаджувати багатьох тварин: у США, наприклад, кмітливі мисливці приманюють ним єнотів.

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 123 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира