Новий орган людини

Австралійські вчені з інституту медичних досліджень Гарван знайшли в імунній системі людини новий важливий орган,

який точно фіксує у своїй пам1яті всі попередні вакцинації та інфекції. Спрацьовує цей «сторож» тоді, коли людський організм стикається з новою інфекцією, яку досі не зустрічав: реагуючи на неї, він тут же чітко сигналізує мозку про небезпечну «знахідку». За допомогою 3D-мікроскопіі вдалося вияснити, що розташований він біля лімфатичних залоз і має плоску форму, подібну на мініатюрну флягу.

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 127 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира