Місіс Потвора

Серед багатьох оригінальних конкурсів краси у світі є немало екстравагантних, проте й серед них виділяється конкурс на звання найбільш… негарної жінки.

Він проводиться у Мавританії серед тих жінок, яких Бог чомусь не наділив красою. Його переможниця отримує не лише звання «Місіс Потвора», а й чималеньку суму в доларах. Можливо, саме останній фактор і приваблює щороку до змагання багатьох незаміжніх учасниць, які хочуть поправити своє матеріальне становище. Винагороду отримують і члени журі – за їхнє терпіння при спогляданні цього параду потвор.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 61 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира