«Неотесаний» міністр

Уявлення про те, що японці - "просунута компютерна нація", на ділі виявилося далеким від істини.

Причому довів це не хто-небудь, а особисто міністр Японії з кібербезпеки Йошітака Сакурада. Після його призначення на цю відповідальну посаду виявилося, що він ніколи в житті не користувався... комп'ютером (!) і орієнтується у принципах його роботи вкрай поверхово.Тепер японському уряду доведеться сушити голову ще й над тим, що робити з "неотесаним" міністром.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 95 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира