Веселий цвинтар

Кладовище зазвичай навіює невеселі думки, але не завжди!

В цьому переконують нешаблонні епітафії на багатьох європейських цвинтарях. Наприклад: "Я ж казав, що хворий!", "Дідько, а тут, виявляється, темно!", "Мері, не смій чіпати мою заначку!", "Розраховую на вашу підтримку!" і навіть добре зрозуміле кожному з нас, українців, запитання: "Коли ж почнете для мене опалювальний сезон?!". Виданий на Заході фотозбірник таких веселих епітафій розлетівся у продажу миттєво. А що, не все ж плакати за небіжчиками!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 98 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира