День чорних котів

Сімнадцятого листопада планета відзначила чергове оригінальне свято - Всесвітній день чорних котів.

Виявляється, лише у нас вони вважаються символом невдачі, коли перейдуть дорогу, а в багатьох країнах, навпаки, такі коти у неабиякій пошані. В Англії та Японії, наприклад, здавна переконані, що якщо такий кіт перебіжить стежку, людині того дня неодмінно пощастить, а в Шотландії цих тварин визнають провісниками фінансового благополуччя, отож у багатьох родинах їх тримають саме заради достатку. Тому на своє "професійне свято" чорним котам забезпечили шикарне меню з їхніх улюблених страв та максимальну увагу.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 101 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира