Гірлянда для бороди

Напередодні Різдва у Британії почали продавати електричні гірлянди для… чоловічих борід.

Реклама на кожному кроці описує, якими ефектними стануть густі бороди брутальних чоловіків, якщо вмонтувати в них таку невеличку гірлянду з різнокольоровими вогниками. Її виробники гарантують цілковиту безпеку з єдиною вимогою: борода повинна бути сухою, щоб не сталося замикання, тобто українським бороданям, які не уявляють собі святкування Нового року без добрячої випивки, така новинка навряд чи підійде!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 66 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира