Дошка ганьби

Люди старшого віку ще повинні пам'ятати сумнозвісні "дошки ганьби", які висіли в СРСР ледь не на кожному кроці.

На них заносилися прізвища і фотографії прогульників, ледацюг, п'яничок та інших порушників "соціалістичного життя". Нині подібні дошки масово з'явилися в Китаї - за їх допомогою "пропісочують" порушників правил дорожнього руху. На таку "дошку ганьби" тут краще не потрапляти, бо це автоматично призведе до чималих фінансових проблем на роботі. А що, може, й нам їх відновити?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 55 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира