Рекордний лист святому Миколаю

Створили його, як ви вже здогадалися, у нас в Україні, де подібні "рекорди" чомусь стають дедалі популярнішими.

Школярі з міста Рівного виклали своє побажання святому Миколаю аж на 47-ми (!) сторінках, не забувши в листі нічого - ні шкільних справ, ні особистих. Після чого відправили це об'ємне послання в Миколаєву резиденцію. Чи дослухався святий Миколай до всіх їхніх прохань, невідомо, але те, що він був страшенно здивований, - очевидно, бо таке довжелезне прохання могло прийти тільки з бідної країни!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 115 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира