«Візьмемо на роботу «аліка!»

Таке незвичайне оголошення розповсюдила поліція американського міста Куцтаун.

Їй конче знадобилися штатні "алкаші" - люди на офіційній ставці, які могли б за державні гроші напиватися до ручки! Це для того, щоб полісмени могли на повному серйозі тренуватися саме на таких "назюзюканих" клієнтах, а не на манекенах. І уявіть собі: за кілька тижнів на це оголошення в США так ніхто й не відгукнувся, бо розбалуваних американців, виявляється, не влаштовує зарплата штатного "алкаша" - лише тисяча баксів на місяць. Чого доброго, туди рвонуть на заробітки українські "аліки", яким такі гроші й не снилися.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 64 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира