Канадське суперавто

Його змайстрував винахідливий Симон Папрайс з Монреаля.

Витративши кілька днів, хлопець зробив у натуральну величину автомобіль із…снігу (!), причому так детально та уміло, що візуально відрізнити цього «сніговика» від справжньої автомашини практично неможливо. В оману потрапили навіть прискіпливі поліціянти, які, зафіксувавши Симонове авто на тротуарі, що не дозволено, тут же виписали «винахіднику» солідний штраф. Ясно, що платити його не довелося!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 80 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира