Наука про лобобиття

Можете не повірити, але серед останніх наукових досліджень у Європі був і вражаючий експеримент на тему «Якою пляшкою легше розбити голову людини – повною чи порожньою?».

Таке дослідження провели норвезькі науковці, використовуючи в лабораторії виділені на нього чималенькі державні кошти. Після багатьох розтрощених об експериментальні чоловічі лоби пляшок і, відповідно, розбитих лобів прояснилося, що порожня тара для цього заняття годиться значно краще. От що значить сучасна європейська наука!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 82 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира