90-річна першокласниця

Знайомтеся: це Присцілла Ситінай з Кенії. Неграмотна бабуся зважилася піти в перший клас у 90-річному віці, незважаючи на рясні насмішки та глузування, і тепер навчається там разом з шістьма своїми правнуками.

Причому дуже старається і має кращі оцінки, ніж вони. Головна мета Присцілли - навчитися грамоти, щоб читати Біблію і писати телефонні СМС, а далі, каже бабця, буде видно: "Може, ще й до університету піду! Бо ж, як люди кажуть, вік живи - вік учись!".

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 56 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира