Наосліп через океан

Цей дивовижний подвиг здійснив сліпий 52-річний японець Міцухіро Івамото: на своєму вітрильнику він зміг перетнути весь Тихий океан, пропливши при цьому понад 14 тисяч кілометрів від Сан-Франциско до рідної Фукусіми.

Допомагали йому не лише сучасні навігаційні прилади, якими Міцухіро бездоганно володіє наосліп, а й штурман, роль якого зводилася виключно до порад в особливо складних випадках. Дружний екіпаж впевнено подолав кілька потужних штормів та інші примхи океану. Отже, неможливого немає, треба тільки добре захотіти!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 126 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира