Освідчення з петлі

Сорокарічний англієць Джон ніяк не міг одружитися: кому б не запропонував руку і серце, щоразу отримував відмову.

Тоді він вдався до супернезвичайного освідчення - запросив до себе додому дівчину, яка йому подобалася, і зустрів її… з петлею на шиї, прив'язаною до стелі. Тепер його освідчення прозвучало категорично: "Або виходь за мене заміж, або тут же повішуся". Дівчина, ясна річ, сказала йому "так", і тепер Джон готується до омріяного весілля. Хоч би не поліз у петлю ще раз, якщо сімейне життя виявиться нікудишнім!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 89 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира