«Перехитри шефа!»

Під таким гаслом у США почав діяти оригінальний сервіс.

Він допомагає тим, хто прогуляв робочий день чи запізнився без вагомих причин на роботу. Щоб викрутитися перед шефом і довести, що підстави були дуже серйозні, американці можуть замовити у спеціальній фірмі змонтовані фото на всілякі вигадані форс-мажорні теми. Наприклад, що вас удома затопило і ви з відром і ганчіркою в руках старанно вичерпували воду. Тепер досить показати шефу таке фото - і покарання не буде! Як не дивно, замовників у цієї фірми хоч відбавляй. А ви не хочете спробувати?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 127 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира